Raw proteinové kuličky /vegan/

by - 18.10.17

Existuje hodně jídel, která se dají dělat na spoustu různých způsobů. Lívance, ovesné kaše, koláče (napadají mě jen samé sladké dobroty, klasika), ale podle mě něco, v čem se dá experimentovat naprosto bezmezně, jsou raw kuličky.

Je naprosto a zcela na vás, co použijete jako základní surovinu, co si do nich přidáte, v čem je obalíte. Pokaždé můžou být úplně jiné a to je na nich to kouzelné.

Tentokrát tu mám pro vás recept na proteinové kuličky z datlí a kešu oříšků, které v sobě skrývají (ze zatím mnou vyzkoušených) ten nejvíc boží rostlinný protein! ♥

Není tomu tak dlouho, co jsem obdržela balíček z Balíčku zdraví a právě v něm se tenhle protein nacházel. Přiznám se, že se mi ani nechtělo věřit, že je rostlinný, jak moc výborný, krémový a slaďoučký je. Konzistence i složení jsou dovedené do dokonalosti a chuť je naprosto vynikající (nebojte, nikdo mi neplatil, abych tohle psala :D)

Co se týče kuliček samotných, vždy je dávám ochutnat i rodině, abych věděla, jak si obstojí u lidí, kteří zdravou stravu zrovna dvakrát nevyhledávají :D. Tyto však měly nevídaný úspěch a i za ně jsou nejlepší, jaké se mi kdy povedly! Tak se do nich pojďme pustit.


Pozn: do surovin jsem přidala ještě dvě lžičky BLENDEY, ale můžete použít matcha čaj, 
nebo nepřidávat žádný zelený element :)

Aby byly kuličky opravdu raw, je potřeba použít suroviny, které tyto požadavky splňujíSuperprotein z Balíčku zdraví najdete ZDE


Krásný den! ♥


You May Also Like

2 komentářů

  1. No ne, ta barva je úžasná! Hned bych si jednu dala :)

    https://wantbefitm.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat
  2. Tyjo, ty vypadají skvěle! Mňam, hned bych si dala :-)

    OdpovědětVymazat