1. 9. 2015

ABOUT || O MNĚ


Přeju vám krásný den a vítám vás na mém blogu!

Dovolte mi se v krátkosti představit.

Jsem (dvaa)dvacetiletá studentka, která se každodenně snaží tvořit si tu nejlepší cestu životem za lepším já. Žít v přítomnosti, užívat si každičkej moment a zůstat sama sebou. Zároveň se učím přijímat a mít se ráda taková, jaká jsem. Miluju život, vaření, cvičení, focení, psaní a obecně všechno, co se týká zdravého životního stylu. Našla jsem zalíbení ale i v módě a kosmetice.

Tenhle blog je taková směs všeho z mého života a věřím, že každý tu něco najde. Od receptů, přes tipy na cvičení, recenze a píšu zde taky o věcech jako jsou PPP (poruchy příjmu potravy), sebeláska a motivace.

Blog jsem založila, protože jsem toužila po místě, kam bych svěřovala své pocity, myšlenky a zkušenosti, jelikož mám chuť je předávat dál. Už když mi bylo kolem 10-11 let, měla jsem svůj první blog a trávila jsem u něj neskutečný množství času. Vystřídala jsem spoustu témat, naučila jsem se sama spoustu věcí a celkově mi to vydrželo přibližně dva roky. Potom jsem se začala trochu víc socializovat (haha) a blog šel stranou.

Zůstalo to ve mně ale do dnes a jsem ráda, že jsem se odhodlala si v roce 2015 blog založit znovu. Do té doby jsem cítila, že v mém životě nějaký střípek chybí.

Každým dnem pracuju na tom, abych se zlepšovala ve všem, co dělám. Ať už fyzicky, tak především psychicky. Rozhodla jsem se, že se o tuto mou cestu chci podělit dál a třeba inspirovat ty, kteří se odhodlávali změnit svůj život stejně tak, jako já. 

Doufám, že vás moje články něčím zaujmou a budete se sem rádi vracet :).

S láskou,

Vaše


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template Created by pipdig