In about

ABOUT


Přeji Vám krásný den a vítám Vás na mém blogu!

Dovolte mi se v krátkosti představit.
Jsem dvacetiletá studentka, která miluje jídlo, cvičení a v neposlední řadě i módu a vše kolem beauty světa. Proto tu najdete z každé sekce něco. Od receptů, přes tipy na cvičení, recenze a zaměřuju se zde i na problémy s PPP a sebeláskou.

Tento blog jsem si založila proto, že jsem toužila po místě, kam bych svěřovala své pocity, myšlenky a zkušenosti, jelikož mám potřebu je předávat dál. Už když mi bylo kolem 10, měla jsem svůj blog a trávila jsem s touto zálibou až nezdravě moc času. Vydrželo mi to ale myslím něco kolem dvou let a poté už jsem měla jiné zájmy. Zůstalo to ve mě ale až do dnes a jsem ráda, že jsem se odhodlala si blog založit a sdílet můj život s Vámi. 

Blog nese název podle toho, že jsem se v jedné fázi života naprosto ztratila a od té doby se snažím pracovat na svém lepším já a každým dnem se zlepšovat. Ať už fyzicky, tak psychicky. Rozhodla jsem se, že se o tuto cestu chci podělit s Vámi a třeba pomoct těm, kteří se odhodlávali změnit svůj životní styl stejně, jako já. 

Doufám, že Vás moje články něčím zaujmou a budete se rádi vracet,

s láskou,

Ann ♥


V případě zájmu o spolupráci skrz blog či sociální sítě mě kontaktujte na andie.sro@gmail.com

Related Articles

0 komentářů:

Okomentovat