1. 9. 2015

AUTHOR

Přeji Vám krásný den a vítám Vás na mém blogu!

Dovolte mi se v krátkosti představit.

Jsem (jedna)dvacetiletá studentka, která se snaží najít tu nejlepší cestu životem za lepším já. Učím se mít ráda taková, jaká jsem. Miluju jídlo, cvičení a všechno co se týká zdravého životního stylu, ale zároveň se vyžívám i v módě a kosmetice.

Tento blog je taková směs všeho z mého života a věřím, že každý si tu něco najde. Od receptů, přes tipy na cvičení, recenze a najdete zde i témata jako jsou PPP, sebeláska a motivace.

Blog jsem založila, protože jsem toužila po místě, kam bych svěřovala své pocity, myšlenky a zkušenosti, jelikož mám potřebu je předávat dál. Už když mi bylo kolem 10-11 let, měla jsem svůj první blog a trávila jsem s touto zálibou až nezdravě moc času. Vystřídala jsem spoustu témat, naučila jsem se sama spoustu věcí a celkově mi to vydrželo přibližně dva až tři roky. Poté příšly jiné zájmy.

Zůstalo to ve mě ale do dnes a jsem ráda, že jsem se odhodlala si blog založit a sdílet můj život s Vámi. 

Blog nese název podle toho, že jsem se v jedné fázi života naprosto ztratila a od té doby se snažím pracovat na svém lepším já a každým dnem se zlepšovat. Ať už fyzicky, tak především psychicky. Rozhodla jsem se, že se o tuto mou cestu chci podělit a třeba pomoci těm, kteří se odhodlávali změnit svůj život stejně, jako já. 

Doufám, že Vás moje články něčím zaujmou a budete se rádi vracet,

s láskou,

Ann ♥
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template Created by pipdig