1. 9. 2015

ABOUT


Hi there :)

Jsem Anna, těší mě! Studentka (managementu & ekonomie), duší mileniál, nenormálně normální holka, kterou fascinuje každodenní život a svět kolem ní. Proto píšu, fotím, mluvím a sdílím. Střípky ze svýho života. Svůj talíř, co ráda nosím, kam ráda chodím. Každej den se snažím žít teď a tady. Najdete tu jak to hezký, tak i to, o čem se tolik nemluví. 


Co za vznikem tohoto virtuálního místa stojí? Toužila jsem po místě, kam bych svěřovala svoje pocity, myšlenky a zkušenosti. Už kolem 10 let jsem měla svůj první blog a trávila u něj neskutečný množství času po dobu několika let. Vystřídala jsem různá témata, naučila se spoustu věcí - od základů grafiky po psaní HTML kódu (much wow)... Pak ale přišlo období, kdy jsem se víc ponořila do reálnýho života a blog šel stranou.

Od té doby mě několikrát přepadla myšlenka si nějaký to virtuální místo zase vytvořit. Načež se jím na nějakou dobu stal Instagram, ale pořád jsem cítila, že mi to nestačí. Píše se rok 2015 a před nástupem na vysokou, si to ke mně opět našlo cestu a vzniknul web, na kterém se právě nacházíte. A jsem za to nesmírně vděčná. Jelikož mi to (asi) stále nebylo dost, v dubnu 2019 se k tomu připojil i podcast For Better Me.

Protože právě u nás samotných to všechno začíná, dostal blog název "For Better Me" aneb za lepší já. Rozhodla jsem se, že se o tuto mou cestu chci podělit dál a třeba inspirovat ty, kteří se odhodlávají změnit svůj život stejně tak, jako jsem se odhodlávala já.


Ráda od vás uslyším na anna@forbetterme.cz nebo Instagramu či Facebooku


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig