1. 9. 2015

ABOUT


Krásný den a vítám vás na mém blogu! :)

Jsem Anna, těší mě! Studentka (managementu & ekonomie), duší mileniál, jednoduše taková nenormálně normální holka, kterou fascinuje každodenní život a svět kolem ní. Proto píšu, fotím, mluvím a sdílím. Střípky ze svýho života. Svůj talíř, co ráda nosím, kam ráda chodím. Každej den se snažím žít teď a tady. Najdete tu jak to hezký, tak i to, o čem se tolik nemluví. 


Od povídání ze života, recepty, přes tipy na cvičení, recenze a píšu zde 
taky o tématech jako jsou PPP (poruchy příjmu potravy), sebeláska a motivace.

Blog vznikl proto, že jsem toužila po místě, kam bych svěřovala svoje pocity, myšlenky a zkušenosti. Už kolem svých 10 let jsem měla svůj první blog a trávila jsem u něj neskutečný množství času po dobu několika let. Vystřídala jsem různá témata, naučila se spoustu věcí - od základů grafiky po psaní HTML kódu (malej ajťák haha)... Pak ale přišlo období, kdy jsem se víc ponořila do reálnýho života blog šel stranou.

Od té doby mě několikrát napadlo si nějaké to virtuální místo zase vytvořit. Načež se jím na nějakou dobu stal Instagram, ale pořád jsem cítila, že mi to nestačí. V roce 2015, před nástupem na vysokou, si to ke mně opět našlo cestu a vzniknul web, na kterém se právě nacházíte. A jsem za to nesmírně vděčná. Jelikož mi to stále nebylo dost, v dubnu 2019 se k tomuhle všemu připojil i podcast For Better Me.

Každý den se snažím pracovat na tom, abych byla nejlepší verzí sebe sama. Protože právě u nás samotných to všechno začíná. Rozhodla jsem se, že se o tuto mou cestu chci podělit dál a třeba inspirovat ty, kteří se odhodlávají změnit svůj život stejně tak, jako jsem se odhodlávala já.


Ráda od vás uslyším na anna@forbetterme.cz nebo Instagramu či Facebooku


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig