1. 9. 2015

ABOUT || O MNĚ


Přeju vám krásný den a vítám vás na mém blogu!

Jsem (dvaa)dvacetiletá studentka managementu, taková normální holka, která píše, fotí a především sdílí. Střípky ze svýho života. Svůj talíř, co ráda nosí, kam ráda chodí. Každej den se snažím žít teď a tady. Najdete tu jak to hezký, tak i to, o čem se tolik nemluví. 

Věřím, že si tu každý najde to svoje. Od povídání ze života, recepty, přes tipy na cvičení, recenze a píšu zde taky o tématech jako jsou PPP (poruchy příjmu potravy), sebeláska a motivace.

Blog vznikl pro to, že jsem toužila po místě, kam bych svěřovala své pocity, myšlenky a zkušenosti. Už když mi bylo kolem 10 let, měla jsem svůj první blog a trávila jsem u něj neskutečný množství času po dobu několika let. Vystřídala jsem spoustu témat, naučila se spoustu věcí - od základů grafiky po psaní HTML kódu. Pak ale přišlo období "socializace" a blog šel stranou.

Od té doby mě několikrát napadlo si nějaké to virtuální místo zase vytvořit. Načež se jím na nějakou dobu stal Instagram, ale pořád jsem cítila, že mi to nestačí. V roce 2015, před nástupem na vysokou školu, si to ke mě opět našlo cestu a vzniknul web, na kterém se právě nacházíte. A já za to nemůžu být vděčnější.

Každým dnem pracuju na tom, abych se zlepšovala ve všem, co dělám. Ať už fyzicky, tak především psychicky. Rozhodla jsem se, že se o tuto mou cestu chci podělit dál a třeba inspirovat ty, kteří se odhodlávali změnit svůj život stejně tak, jako já

Doufám, že vás moje články zaujmou a budete se sem rádi vracet :).


Pokud byste měli chuť mě kontaktovat, ozvěte se mi na

Těším se!SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template Created by pipdig