1. 9. 2015

O MNĚ


Přeji vám krásný den a vítám vás na mém blogu!

Dovolte mi se v krátkosti představit.

Jsem (jedna)dvacetiletá studentka, která se snaží najít tu nejlepší cestu životem za lepším já. Učím se mít ráda taková, jaká jsem. Stavební kámen všeho je pro mě zachovat si autentičnost ve všem co dělám. Každým dnem se pokouším žít v přítomnosti, teď a tady a užívat si každého momentu. Miluju jídlo, cvičení a všechno co se týká zdravého životního stylu, ale zároveň se vyžívám i v módě a kosmetice.

Tento blog je taková směs všeho z mého života a věřím, že každý si tu něco najde. Od receptů, přes tipy na cvičení, recenze a naleznete zde i témata jako jsou PPP (poruchy příjmu potravy), sebeláska a motivace.

Blog jsem založila, protože jsem toužila po místě, kam bych svěřovala své pocity, myšlenky a zkušenosti, jelikož mám chuť je předávat dál. Už když mi bylo kolem 10-11 let, měla jsem svůj první blog a trávila jsem s touto zálibou až nezdravé množství času. Vystřídala jsem spoustu témat, naučila jsem se sama spoustu věcí a celkově mi to vydrželo přibližně dva roky. Poté jsem se začala věnovat jiným zájmům a blog jsem nechala blogem.

Zůstalo to ve mě ale do dnes a jsem ráda, že jsem se odhodlala si blog založit znovu. Do té doby jsem cítila, že v mém životě nějaký střípek chybí.

Každým dnem pracuju na tom, abych se zlepšovala ve všem, co dělám. Ať už fyzicky, tak především psychicky. Rozhodla jsem se, že se o tuto mou cestu chci podělit dál a třeba inspirovat ty, kteří se odhodlávali změnit svůj život stejně tak, jako já. 

Doufám, že vás moje články něčím zaujmou a budete se sem rádi vracet,

s láskou,

Vaše Ann ♥
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template Created by pipdig