In diy tips

Gift idea - ♥ Cards /52 reasons/

Už se nám pomalu blíží zimní svátky a já jsem si pro vás při této příležitosti připravila tip na můj oblíbený DIY dárek.

Source: google.com

Podle mě to byla zatím ta nejhezčí věc, kterou jsem pro svého přítele vyrobila. Bylo to dva roky zpět, ale pořád si pamatuju, jak z toho byl nadšený. Samozřejmě se takový dárek hodí i k narozeninám či k Valentýnu. V té době mě ani nenapadlo udělat si nějaké fotky, ale chystám se tyto Vánoce udělat něco podobného pro mamku, tak třeba bude i video :) 

A teď už konečně na věc. Co budete vlastně potřebovat? 

52 pokerových karet 
52 důvodu, proč danou osobu milujete 
nálepky (nejlepší jsou srdíčka a různé ozdobičky)
děrovačku
ozdobnou mašli nebo kruhy na secvaknutí
lepidlo
tiskárnu
ozdobné fixy a popisovače
trochu kreativity

Text můžete vytisknout a přilepit na každou kartu zvlášť a nebo nalepit na kartu prázdný papír a napsat to na ní ručně. Oboje vypadá moc hezky. Já osobně jsem si koupila balík červených papírů, udělala z nich proužky, prostředek každé karty proužkem přelepila a až na něj jsem lepila text. Můžete každou kartičku dozdobit nálepkami, nebo i vlastními fotkami, což je taky super. Já jsem například ke kartičce "I love your smile" vystřihla přítelův úsměv z fotky a nalepila pod text, vypadalo to opravdu moc hezky :).. Nakonec nechte každou kartičku dobře zaschnout. Poté už je to na vás, můžete celý balíček karet svázat mašlí, aby měl dotyčný každý kus zvlášť nebo proděrovat všechny karty, protáhnout mašli a udělat z toho mini knížečku:) tak, a teď už jen stačí vymyslet 52 důvodů a mít nervy s lepidlem!  

PS: Pokud si to nedokážete úplně dobře představit, přidávám i video toho, jak se to dá udělat.
Doufám, že se Vám nápad líbí a někdo z Vás se do něj třeba pustí! Kdyby ano, určitě napište dolů do komentářů a nebo pošlete výsledný výtvor, budu moc ráda :) 

Mějte se krásně!

Anna ♥

Related Articles

4 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Moc ti děkujuu :))) byla jsem z toho nadšená, když jsem to vytvořila.. Byly to nervy, ale stálo to za to :D:)

   Vymazat
 2. Tak jsem sem cíleně zabrousila, když jsem přemýšlela, co pro mamku k Vánocům, vzpomněla jsem si na Tvůj článek :) Pustím se do toho

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jee, promiň že píšu až teď, jsem prostě ostuda :X to jsem moc ráda, doufám že máš někde nafoceno a pošleš mi, jak krásný jsi to měla :)

   Vymazat