10. 1. 2022

Konzultace | Koučink & terapie (online)

Můj příběh:

Jak už to tak bývá, prošla jsem si v životě různými fázemi a výzvami. Od úzkostí, po deprese, záchvatovité přejídání, cystické akné, chronické onemocnění, konstantní stres, fóbie,.. Dlouhou dobu mi trvalo si tyto věci pojmenovat a většinou vycházely ze stejné příčiny. Strachy, nízké sebevědomí, sebehodnota, traumata. Dokud jsem jim nedala nálepku, myslela jsem si, že je se mnou jenom něco špatně. A že bych měla být vděčná za to, co mám, a na ty špatné pocity "nemám nárok". Jenže přece mi ty stavy a pocity z nějakého důvodu chodily.

Nejvíce mi pomohlo začít o tom otevřeně mluvit, zjišťovat si informace a v neposlední fázi to byla právě terapie/koučink, které mě navedly na tu správnou cestu. Otázky, které jsem dostávala, nebyly nijak složité, ale byly to přesně ty, které jsem v danou chvíli potřebovala slyšet. 

Za život jsem vystřídala pár kariérních odvětví a hledala jsem si to pravé, až jsem se ocitla v práci s lidmi. Tedy konkrétně v People Operations (novodobé HR) v technologických startupech. A právě tam mi došlo, jak moc mě baví lidi podporovat, pomáhat jim v různých fázích jejich životů a sledovat jejich cestu. Zároveň jsem se ujistila v tom, že moje schopnost empatie a nalazení se na energie druhých se mi jenom nezdá. Najednou se kolem mě objevovaly příležitosti na koučink mnohem častěji a už jsem začala tušit, že to bude cesta, kterou chci jít. Myslím si, že jsem celý život tak podvědomě cítila, že moje poslání je pomáhat lidem. 

Rozhodla jsem se proto absolvovat certifikovaný výcvik Terapeut/Kouč Psycho-energetické Transformace® u Barbory Studené, díky kterému si tento sen plním a mohu lidem pomáhat na jejich individuální cestě. Kurz má akreditaci MŠMT. Výcvik se zaměřuje na kvantový a biologický systém, a psychosomatiku. Vše je podrobně vysvětleno, důkladně nastudováno a hlavně, prakticky vyzkoušeno. Taktéž jsem se tam naučila pracovat s metodami NLP (Neuro-lingvistické programování), KTM (Kvantová transformace mysli), metody EFT (Techniky emoční svobody), a další (více vysvětleno níže). 

Na konzultacích čerpám ze znalostí a vědomostí z výcviku, ale taktéž z vlastních zkušeností. Zároveň se stále učím, čtu současnou literaturu a dál studuji. Očekávat můžete osobní a lidský přístup v individualitě ke každému klientovi.  

Mé služby:

Nabízím vám konzultaci (60 nebo 90 minut), na které se spolu podíváme na to, co vás zrovna trápí. Pomůžu vám zpracovat si aktuální, ale i starší témata, jejichž vzorce se ve vašem životě možná stále opakují. Nebude to jenom o povídání. Nahlédnte do svého podvědomí a najdete v něm odpovědi. 

Při našich sezeních vám položím ty správné otázky a společně se dostaneme ke zdroji problému. Často máme tendence shazovat vše na okolní svět, zatímco všechnu zodpovědnost za svůj život máme ve svých rukou. Bude mi ctí být vaším průvodcem na cestě k sobě.

Poskytnu vám bezpečný prostor k tomu se otevřít. Prostor pro opravdové poznání sama sebe. Podpořím vás v cestě za sebeláskou, vnitřním klidem, vědomým životem a jeho smyslem. Pomocí otázek se dostanete do svého nitra. Někdy to, co tam najdete, nemusí být příjemné, ale bude to stát za to.

Po dobu konzultací nám vyvstanou různá témata, na které se společně budeme zaměřovat a přeprogramovávat je ve vašem podvědomí. Někdy stačí jedna konzultace, někdy jich je třeba několik. 

Pro koho konzultace jsou:

 • Naprosto pro všechny, kteří cítí, že je to pro ně to pravé.
 • Pro ty, kteří si řeší témata, která se jim v kruhu neustále vrací.
 • Pro ty, kteří zažívají chronický stres a chtěli by se ho zbavit.
 • Pro ty, kteří trpí nějakou nemocí, ale neznají její příčinu.
 • Pro ty, kteří si přijdou zaseklí na místě. Bez inspirace či motivace.
 • Pro ty, kteří hledají odpovědi.
 • Ale i pro ty, kteří hledají bezpečené místo a chtějí si jen popovídat.

Ať už to je téma sebevědomí, vztahů, práce, zdraví, peněz, ženství či mužství, sebelásky, uvědomění si vlastní hodnoty či jiné, jsem tu pro vás.

Jak pracuji:

Primárně s technikami emoční svobody, metodou NLP, KTM, technikami vizualizace a koučovacími otázkami. Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Scházet se budeme online. Ideální platformy jsou Zoom, Google Meet či Skype, ale ráda se s vámi domluvím na tom, co vám bude vyhovovat. 

 • NLP – N jako neuro, naše chování je ovlivněno neurologickými procesy mozku. L jako lingvistické, poukazujeme na význam řeči, který odráží způsob našeho myšlení. Patří sem verbální i neverbální komunikace. P jako programování, jedná se o uspořádání našich myšlenek a přizpůsobení našeho chování za účelem dosažení požadovaného cíle. Tento model lze použít pro účinnou komunikaci, osobní změny, učení, a celkovou spokojenost.
 • KTM – tato technika je zaměřena na celistvost a spojuje tělo a mysl. Pomáhá nám sladit energetický systém, mysl a orgánové systémy těla.
 • EFT – techniky emoční svobody slouží k neutralizaci negativních emocí určitého typu. Pomohou ulevit od psychických, ale i fyzických projevů. Využíváme při ní meridiánové, nebo také akupresurní body. S touto technikou pracuji při svých konzultacích nejvíce.

Objednání termínu:

Napište mi na email anna@forbetterme.cz nebo na Instagramu @anna_sco se zájmem o konzultaci. Obratem vám pošlu několik termínů na výběr. První termín je vždy 90 minut, abychom se společně seznámili a stanovili si, na co se budete chtít zaměřit. Potvrzení konzultace je formou emailu s GDPR a VOP.

Na email vám zašlu fakturu, která se platí předem. Objednaný termín konzultace je závazný. Zrušit nebo přesunout ho lze nejpozději 2 dny předem. V případě nedostavení se je vám účtován storno poplatek v plné výši.


Ceny konzultací:

 • 60 minut online konzultace (terapie/koučink) — 900Kč
 • 90 minut online konzultace (terapie/koučink) — 1170KčTěším se na spolupráci <3

Anna
SHARE:

4 komentáře

 1. Terapie s Aničkou jsou strašně fajn. Probíhá to tak, že Aničku seznámíte se svým problémem a ona vás otázkami navede k počátečnímu problému. Následně vás dostane do vašeho podvědomí, kde si sami uvědomíte, kde je problém. (My sami víme, kde je problém, ale díky tomu, jak náš mozek funguje, tak na samotný začátek problému často zapomeneme.) Ke konci dostanete i malé domácí úkoly, které vám pomůžou situaci zlepšit. ☺️

  Rozhodně se není čeho bát. Aničce se můžete svěřit s čímkoliv aniž by vás jakýmkoliv způsobem soudila. Je tu proto, aby vám pomohla. :) Musím se přiznat, že jsou tyto terapie velice vyčerpávající, takže někdy počítejte s tím, že budete unavení, ale další den jsem se vždy cítila mnohem lépe. Člověk potřebuje čas na to to vše vstřebat! ☺️

  OdpovědětVymazat
 2. Anička je mimořádně vnímavá a citlivá žena. Nejen, že se po jejím boku cítíte v bezpečí, ale také Vám dokáže ukázat úhly pohledu, na které nejste zvyklí. Dostanete tak možnost uvidět Vaši situaci ze strany, která Vám doposud unikala a díky tomu najít řešení.

  Techniky, které používá, považuji za mimořádně funkční a věřím, že i Vy si díky nim, ale i Aničce samotné, dokážete udělat v životě pořádek a najít tak svůj vnitřní klid, který si už nebudete chtít nechat vzít.

  OdpovědětVymazat
 3. Anička má velmi jemný přístup a vřelé srdce. Řešila jsem s ní aktuální problém, který se mi projevoval i na těle a pobolíval mě z toho podbřišek. Po rozklíčování tématu a odklepání metodou EFT se mi velmi výrazně ulevilo a podbřišek mě přestal bolet do druhého dne a jsem za to opravdu vděčná. Konzultace s Aničkou mohu všem doporučit, protože je vnímavá a příjemná a člověk k ní hned pocítí důvěru.

  OdpovědětVymazat
 4. S Aničkou jsme řešily můj problém s úzkostí. Průběh celé terapie byl velmi příjemný. Anička použila techniku Kvantové Transformace Mysli a při tom afirmace, které přesně vystihly moje emoce a potřebné přenastavení v mém podvědomí. V neposlední řadě a v průběhu hluboké relaxace jsme pracovaly s vizualizací. Práci s Aničkou velmi doporučuji. Je empatická a velmi příjemná.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig