10. 1. 2022

Konzultace | Life coaching & terapie

Můj příběh:

Už delší dobu jsem podvědomě věděla, že je moje poslání pomáhat lidem. Nejdřív jsem ale chtěla pomoci sama sobě. Jak už to tak bývá, prošla jsem si různými životními výzvami. Od úzkostí, po deprese, záchvatovité přejídání, cystické akné, chronické onemocnění, konstantní stres, fóbie, a další. A mně samotné nejvíce pomohla právě terapie/koučink. Otázky, které jsem dostávala, nebyly nijak složité, ale byly to přesně ty, které jsem potřebovala slyšet. A i když je někdy sami známe, nemusíme je vnímat tolik, jako když nám je položí někdo jiný.

Následně jsem se rozhodla absolvovat certifikovaný výcvik Terapeut/Kouč Pycho-energetické Transformace® u Barbory Studené, díky kterému mohu lidem pomáhat na jejich individuální cestě. Tento kurz má akreditaci MŠMT. Výcvik se zaměřuje na kvantový a materiální svět, biologický systém a psychosomatiku. Vše je podrobně vysvětleno, důkladně nastudováno a hlavně, prakticky vyzkoušeno. Taktéž jsem se tam naučila pracovat s technikami NLP (Neuro-Lingvistické Programování), KTM (Kvantová Transformace Mysli), metody EFT (Emotional Freedom Techniques - Techniky Emoční Svobody), a další. 

Na konzultacích čerpám ze znalostí a vědomostí z výcviku, ale taktéž z vlastních zkušeností. Nečekejte tedy hrubě položené koučovací otázky, nýbrž osobní a lidský přístup. Každý jsme jiný a pro každého funguje něco jiného.

Mé služby:

Nabízím vám konzultaci (60 nebo 90 minut), na které se spolu podíváme na to, co vás zrovna trápí. Pomůžu vám zpracovat si aktuální, ale i starší témata, jejichž vzorce se ve vašem životě možná stále opakují. Nebude to jenom o povídání. Nahlédneme do vašeho podvědomí a najdeme v něm odpovědi. 

Všechna řešení a odpovědi, které potřebujete znát, jsou ve vašem nitru. Někdy ale potřebujeme jakýsi impuls, aby se věci daly do pohybu. Při našich sezeních vám položím ty správné otázky a společně se dostaneme ke zdroji problému. Často máme tendence shazovat vše na okolní svět, zatímco všechnu zodpovědnost za svůj život máme ve svých rukou. Bude mi ctí být vaším průvodcem na cestě k sobě. Na cestě ke svému autentickému já.

Poskytnu vám bezpečný prostor k tomu se otevřít a sdílet to, co máte na srdci. Prostor pro nahlédnutí do svého podvědomí. Prostor pro opravdové poznání sama sebe. Podpořím vás k nasměrování na cestě za sebeláskou, vnitřním klidem, vědomým životem a jeho smyslem. Pomocí otázek se dostanete do svého nitra. Někdy to, co tam najdete, nemusí být příjemné, ale bude to stát za to. Jedině tak se dostanete blíže k pravdě. 

Po dobu konzultací nám vyvstanou různá témata, na které se společně budeme zaměřovat a přeprogramovávat je ve vašem podvědomí. Někdy stačí jedna konzultace, někdy jich je třeba několik. 

Pro koho konzultace jsou:

 • Naprosto pro všechny, kteří se rozhodnou na sobě pracovat.
 • Pro ty, kteří si roky, nebo možná celý život, řeší témata, která se jim v kruhu stále vrací.
 • Zažíváte chronický stres a chtěli byste si naplno užívat života a malých okamžiků.
 • Pokud máte nějakou nemoc, ale nevíte, proč k vám přišla. 
 • Cítíte se zaseklí na místě. Bez inspirace či motivace. Chcete něco změnit, ale nemáte sílu.
 • Pokud hledáte odpovědi, ale nenapadají vás ty správné otázky.
 • Ale i pro ty, kteří hledají bezpečené místo a chtějí si jen popovídat.

Ať už to je téma sebevědomí, vztahů, práce, zdraví, peněz, ženství či mužství, sebelásky, uvědomění si vlastní hodnoty, jsem tu pro vás.

Jak pracuji:

Primárně s technikami emoční svobody, metodou NLP, KTM, technikami vizualizace a koučovacími otázkami. Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Scházet se budeme online. Funguji přes Zoom, Google Meet, Skype a nebo na vámi vyhovující platformě po předchozí domluvě. 

Objednání termínu:

Napište mi na email anna@forbetterme.cz nebo na Instagramu @anna_sco se zájmem o konzultaci. Obratem vám pošlu několik termínů na výběr. Počet konzultací je omezen. První termín je vždy 90 minut, abychom se společně seznámili a stanovili si, na co se budete chtít zaměřit. Potvrzení konzultace je formou emailu s GDPR formulářem a VOP.

Na email vám zašlu fakturu, která se platí předem. Objednaný termín konzultace je závazný. Zrušit nebo přesunout ho lze nejpozději 3 dny předem. V případě nedostavení se je vám účtován storno poplatek v plné výši.


Ceny konzultací:

 • 60 minut online konzultace (terapie/koučink) — 900Kč
 • 90 minut online konzultace (terapie/koučink) — 1170KčTěším se na vás <3
Anna

SHARE:

1 komentář

 1. Terapie s Aničkou jsou strašně fajn. Probíhá to tak, že Aničku seznámíte se svým problémem a ona vás otázkami navede k počátečnímu problému. Následně vás dostane do vašeho podvědomí, kde si sami uvědomíte, kde je problém. (My sami víme, kde je problém, ale díky tomu, jak náš mozek funguje, tak na samotný začátek problému často zapomeneme.) Ke konci dostanete i malé domácí úkoly, které vám pomůžou situaci zlepšit. ☺️

  Rozhodně se není čeho bát. Aničce se můžete svěřit s čímkoliv aniž by vás jakýmkoliv způsobem soudila. Je tu proto, aby vám pomohla. :) Musím se přiznat, že jsou tyto terapie velice vyčerpávající, takže někdy počítejte s tím, že budete unavení, ale další den jsem se vždy cítila mnohem lépe. Člověk potřebuje čas na to to vše vstřebat! ☺️

  OdpovědětVymazat

Blogger Template by pipdig