22. 8. 2019

Kouzlo (ne)úspěchu | FBM08


Paradoxně jedno z mých oblíbených témat - neúspěch. Ten v pravém slova smyslu jsem zažila letos v únoru při bakalářských státnicích. A taky jsem vám z něho rovnou vypsala svoje aktuální a upřímný pocity do článku. O téměř půl roku později jsem se rozhodla o neúspěchu mluvit v celé jedné epizodě podcastu For Better Me. Změnily se s odstupem času i moje pocity?


Je vůbec možné vnímat životní selhání a neúspěchy pozitivně? Proč se o nich mluví v porovnání s úspěchy tak málo? Někdy mám pocit, že jsou všichni kolem mě dokonalí a úspěšní ve všem, na co sáhnou. Proto bych se s vámi chtěla v osmé epizodě podcastu podělit o odpovědi na tyhle otázky a taky vám povědět o těch svých failech, které mi naprosto změnily pohled na svět.
Podcast For Better Me si můžete poslechnout 
SHARE:

4 komentáře

  1. Krásný podcast s krásným a příjemným hlasem. :-) Neúspěch je důležitý stejně tak jako úspěch. Posouvá nás kupředu a i když se může zdát, že jsem selhali, tak ve skutečnosti vlastně o nic nejde - máme další šanci. Kolikrát jsem byla smutná z neúspěchu (třeba takový hubnutí no jéje!), ale chtělo to jen trochu jiný úhel pohledu, jiné myšlení a všechno je jinak. :-)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Janičko ze srdce Ti děkuji :). Je to přesně tak, jak píšeš. Naopak nás posouvá ještě dál. A o hubnutí mi ani nemluv haha! Jsem moc ráda, že to tak cítíš :)

      Smazat

Blog Design Created by pipdig