9. 7. 2019

Měsíc v mlze | FBM05


Tady se trochu střetává moje rychlost psaní článků s realitou a to z toho důvodu, že jsem celou tuhle epizodu věnovala měsíci květnu. Ačkoliv je to dost konkrétní, pořád mi chodí reakce, že se v tom někdo našel a je rád, že v takových situacích není sám. I přesto, že tahle epizoda nesrčí pozitivitou, jsem ráda, že ji tu mám a třeba ukáže někomu dalšímu, že je nás víc, kdo se cítí podobně a jednoduše je v pohodě nebýt v pohodě.

Jednou jste dole, jednou nahoře. Jako malá jsem si sílu tohohle tvrzení neuvědomovala. Dnes víc, než kdykoliv dřív. V páté epizodě podcastu For Better Me vás vezmu za oponu svýho života a provedu vás vším, co se událo v uplynulém měsíci. Zazní zde témata, o kterých jsem nikdy dřív nemluvila. Krize, úzkosti, ale i ty hezčí záležitosti, jímž je třeba výlet do Švédska. Připravte se na velkou dávku upřímnosti. Byl to totiž jeden z nejsilnějších měsíců v mým životě.Podcast For Better Me si můžete poslechnout 
SHARE:

2 komentáře

 1. Jsem tady nová, ale musím říct, že vážně super podcast, určitě pokračuj :)! Můžu se zeptat, co jsi na vš studovala za obor? Mimochodem, chvilkama mi struktura i styl tvého přednesu extrémně připomínaly podcasty Terezy Salte, což bude asi nějaká podvědomá věc, pokud jí taky často a ráda posloucháš :D (To prosím opravdu neber jako kritiku, jenom je to něco, čeho jsem si hned všimla. Mně osobně se kvůli tomu možná ještě trochu líp poslouchal konec podcastu, kde jsi mi zněla víc přirozeně, byť tvůj hlas byl na začátku také velmi příjemný, dokonce až relaxační.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jé, děkuju ti mnohokrát :) studovala jsem podnikovou ekonomiku a management obchodu.

   Jinak nejsi první ani poslední, od koho tohle slyším :D a naopak mě to těší, jelikož jak píšeš, Terez poslouchám ráda a její podcast je skvělý :). Ačkoliv se opravdu nesnažím nikomu podobat a mluvím tak, jak je mi to přirozené. Ale třeba zrovna zníme podobně, nedokážu posoudit :D:) ještě jednou ti děkuju :)

   Smazat

Blog Design Created by pipdig