2. 7. 2019

Jak začít s čímkoliv a nevzdat to | FBM04


Občas po něčem toužíme, ale náš vlastní strach nám v tom brání. Většinou totiž právě to nejtěžší bývá začít. Potom ale stačí zkombinovat pár kroků, díky kterým se jen tak nevzdáte. Ve čtvrté epizodě podcastu For Better Me vám povím svých 7 tipů na to, jak se konečně odhodlat, začít a taky u toho vydržet.


Samozřejmě na začátku nechybí ani pár minut povídání o tom, co se za uplynulé dny stalo. Cvičení, blogerská snídaně v Creme de la Creme nebo tanec či ranní běh. A pravidelné vystoupení z komfortní zóny. Mých sedm praktických tipů začíná na 15 minutě epizody.

Podcast For Better Me si můžete poslechnout 
SHARE:

4 komentáře

 1. Tenhle díl se mi opravdu líbil. Celkově mi příjde, že je ten koncept dost podobný podcastu Terezainoslo. Jinak máš moc příjemný hlas, takže se nedivím, že si se rozhodla spíš pro podcast než youtube :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc ti děkuju, Ivush! :) Ono všechny lifestyle podcasty jsou dost podobné, ale beru to jako velkou poctu, jelikož podcast Terez je skvělej :) a děkuju za pochvalu hlasu, je zajímavý, že dřív jsem se nemohla slyšet ani na kameře :D

   Smazat
  2. Asi se ten hlas a jeho vnímání mění s věkem, zkušenostma a taky to, že teď už natáčí a nahrává hodně lidí, tak nám to příjde možná trochu přirozenější :)

   Smazat
  3. To máš naprostou pravdu :) a určitě to na to bude mít taky vliv :) nebo i to, že se zlepšila technika a tím pádem i kvalita hlasu a proto už nezníme tak odlišně od reality.

   Smazat

Blog Design Created by pipdig