27. 6. 2019

Výstup z komfortní zóny & každodenní rituály | FBM03


Komfortní zóna je bezpečný prostor neboli taková pohodlná bublina každého z nás. Není na ní nic špatného. Jenže občas je potřeba tuhle bublinu trochu víc nafouknout a rozšířit její hranice. A nebo ji prasknout a vytvořit novou. O tom, jak na to a taky o důležitosti každodenních rituálů, které nespadají do monotónní rutiny, ve třetí epizodě FBM podcastu.


Celá tahle kapitola s komfortní zónou vznikla už dávno. Tuším, že to jsou čtyři roky zpátky. Chtěla jsem mít v postranním sloupci na blogu nějakej cool citát. A tak jsem našla jeden, kterej říkal "Great things never came out of comfort zone". Není divu, že se stal jeden z mých nejoblíbenějších a to v době, kdy se o těch pohodlných bublinách ještš moc nemluvilo. Jenže po čase jsem přišla i na to, že  ta pomyslná comfort zone není nic špatnýho. A že je vlastně docela fajn. 

Zároveň mluvím o zařazení takových menších rituálů, které dokážou ovlivnit náš každodenní život a třeba jeho kvalitu i zlepšit. Přitom to jsou právě ty malý krůčky. A jak už možná tušíte, právě ty vedou k velkým věcem. Přeju příjemný poslech a dejte vědět, co na epizodu říkáte :).


Podcast For Better Me si můžete poslechnout 


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig