28. 4. 2019

Za Lepší Já | FBM01


Ačkoliv jsem člověk, kterýmu se o sobě ne úplně lehce mluví a raději poslouchá ostatní, u podcastu, kterej je prakticky založenej na tom, že je o vás a vašich zkušenostech, tohle tak úplně praktikovat nejde. Tudíž pro mě rozhodně nová a skvělá cesta, jak se v týhle oblasti zlepšovat.


Jelikož jsem nechtěla mít první epizodu na jedno konkrétní téma, rozhodla jsem se, že zkusím povědět něco málo o sobě, o mojí "životní filozofii" a taky o tom, co se skrývá za tím mým "For Better Me" neboli "Za lepší já". Podávám trochu hlubší náhled do mýho života a jak to tak bývá, dělím se o věci, o kterých jinde nemluvím.

Zároveň se v každém díle zmíním o tom, kde se zrovna nacházím a co se mi v životě děje. Například takové menší shrnutí z uplynulých pár dní, které se ale pokouším tématem vázat na to, o čem budu v dané epizodě mluvit.

Tahle první je ale opravdu hodně velkej freestyle a spíš se tam dozvíte takové ty informace, na kterých dál stavím. A pro mě to bude vzpomínka toho, kolik úsilí, času a energie za tím vším stálo, než tahle první vlaštovka vylétla do světa. Jenže na tom ve finále vůbec nesejde, jelikož ten pocit tvoření a toho konečnýho výsledku je nepopsatelně skvělej.


Podcast For Better Me si můžete poslechnout 


SHARE:

2 komentáře

  1. Ooo prajem veľa šťastia s podcastom. :-) Vyzerá to veľmi profesionálne, keď si do toho išla takto "hlavou napred" a máš to rovno aj u Applu a na Spotify. Držím palce :-)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Jéé, mnohokrát ti děkuju :) velmi si toho vážím :) a to musí být, když už do něčeho jdu, tak se vším všudy haha :)

      Smazat

Blog Design Created by pipdig