1. 12. 2016

Giveaway ~ Sport Diary 17


Všem Vám přeji krásný první prosincový den (a i ty další)! 
Jelikož už můj blog funguje nějakou dobu a ještě jsem zde neměla žádnou soutěž, rozhodla jsem se, že období Vánoc je k tomu přímo jako dělané. Především bych Vám chtěla poděkovat za Vaši přízeň a veškerou odezvu, kterou mi dáváte. 

V posledním článku jsem psala recenzi na Sport DiaryUž když mi přišel balíček domů, tak mě napadlo, že bych s ním chtěla udělat radost jednom z Vás :)

Diář jsem chtěla původně věnovat svůj, ale ze SportDiary byli tak hodní a jeden mi pro Vás věnovali. Tudíž dobrá zpráva, soutěž je tím pádem i pro kluky! A nyní už jen zbývá povědět, jak se můžete zapojit. Podmínky jsou zcela jednoduché.


 1. Sledovat můj blog přes GFC v postranním sloupečku a do komentáře napsat, pod jakým jménem mě sledujete
 2. Dát like na facebookové stránce Sport Diary (stačí, když si vyfotíte, že máte daný like a fotku si uložíte, abyste nemuseli psát své jméno - na stránce SD to ale uvidí, takže pokud vyhrajete a nebudete mít na stránce "to se mi líbí", budu muset vybrat někoho jiného, proto prosím buďte poctiví :)
 3. Napsat jednu věc, kterou máte či nemáte rádi na Vánocích ( nechám to na Vás) ♥
 4. Do komentáře napiš svůj email, kam tě mohu v případě výhry kontaktovat
Nezapomeňte na žádný z bodů, všechny čtyři jsou podmínkou. Soutěž bude trvat do 14. prosince, abyste svůj diář dostali do Vánoc.

Doufám, že budu moci někomu z Vás vykouzlit úsměv na tváři :) 
A pokud mě sledujete na instagramu, tak tam momentálně také jedná probíhá a ceny budou víc než bohaté, tudíž se neváhejte zúčastnit!

UKONČENO

Výherce: DIANA H

Moc gratuluji a děkuju za všechny vaše nádherné komentáře! :))


Mějte krásné vánoční svátky! 
A ♥
SHARE:

30 komentářů

 1. Ahoj, máš skvělý blog a jsem ráda za tuto soutěž a tudíž jsem se hnedka rozhodla zapojit o super výhru! Začala jsem dva týdny zpátky opět cvičit, najela na svůj režim a stravovat se lépe než snad kdy jindy v životě za což jsem moc ráda a děkuji tímto svému příteli, že mi k tomu dopomohl, nakopl mě a dodal mi motivaci, proto by se mi tento diář v příštím roce rozhodně hodil! :) Sleduji na Facebooku pod jménem Terezie Najserová. Jinak na Vánocích mám ráda, že jsem s rodinou, celou rodinou, mamku, jejího manžela a všechny mé mladší sestřičky mám ve Francii už dobrých pár let a vídáme se přes rok málo, takže jsem za Vánoce s nimi a se zbytkem rodiny vždy velmi vděčná :) Možná to někomu příjde už jako klišé, ale když to tak někdo má, proč to taky nenapsat. Nerada mám na Vánocích to, že lidi se šíleně stresují kvůli dárkům, stromečku, cukroví a tak dále, Vánoce mají být přece svátky klidu :)) Můj email: terezka99999@email.cz
  :PS: Měj se krásně a ať tě za žádné situace úplně nepohltí toto Vánoční šílenství :) Terka

  OdpovědětVymazat
 2. Moc hezká soutěž! :)
  Karin Cvernová a na facebooku jsem tě lajkla také pod stejným jménem! :) na vánocích mám ráda to jídlo :D :) je to divný, ale jsem dost gurmán a ráda zkouším nějaké vánoční hody. můj email : godbadlove@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Sleduji pod jménem Barbora Vlasáková, email: bvlasakova@gmail.com. Na Vánocích mám ráda to, že si na pár dní v roce mohu odpočnout, v klidu se podívat na pohádky a sem tam zobnout něco nezdravého :-).

  OdpovědětVymazat
 4. Diář na nový rok se určitě hodí! :D
  Jelikož jsem se přesně na Vánoce narodila, těším se na ně dvakrát tolik. Nejraději na nich mám ale to, že se sejdeme celá rodina. Zní to sice trochu jako klišé, ale pravda je taková, že Vánoce jsou jediným časem v roce, kdy všichni mají konečně na vše dost času. :)
  Můj e-mail: klaudieolsakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Na Vánocích mám nejraději tu pohodu, vůni cukroví a vánočního stromečku. Mrzí mě však, že vždycky tak rychle utečou:( Sleduji tě pod jménem Elis Minarová, mail: ell-inka.m@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Gfc, fb Eva Richterová
  Ervulenka@seznam.cz
  Na Vanocich mam nejraději cas straveny s rodinou a přítelem.

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj :) Na Vánocích miluju snad všechno. Je to pro mě to nejkrásnější období v roce. Často jsou Vánoce i mým cílem k něčemu :) Miluju pečení cukroví, jezení cukroví :D, pohádky, vánoční písničky, čas s rodinou, všude kolem světýlka...<3 Jenom se nikdy netěším na 25. 12. Nejraději mám tak 22. 12., kdy se Štědrý den pořád ještě blíží a vrcholí přípravy:) Ale jak je po Štědrém dni, tak už je to špatný :D Ale aspoň si pořád užívám :)...Sleduji tě jako Eva Mozolová, na fb stejné jméno.
  můj mail: mozolovaeva@seznam.cz
  Krásné Vánoce :)

  OdpovědětVymazat
 8. Myslím, že jsem právě objevila kouzelný blog, takže krom GFC (Myslím, že tam jsem jako Kouzelná krabička případně jako Bels) hnedka sleduji i na Bloglovinu. :)
  Stránka na FB liknuta taktéž, když bude potřeba dodat jméno, stačí říct. :)

  Co se týče Vánoc, musím se zamyslet, abych napsala jen jednu věc. Ale asi ta atmosféra sama o sobě, prostě tu pohodu a klídek a takové to těšení se z dárků a volna, zatímco člověk popíjí na trhu Turbomošt. :3

  Kontaktní mail: sfeich@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Lajknuto, sleduju (Aneta Krátká), aneta.kratka18@gmail.com
  Na Vánocích mám asi nejradši tu atmosféru - udělám si vánoční výzdobu, upeču cukroví a všude doma to prostě voní Vánocema :) k tomu ještě koukám na pohádky nebo poslouchám vánoční písničky od Coca Coly :D jinak taky samozřejmě to, že jsem se svými nejbližšími:)

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj, super soutěž :)
  Sleduju pod jménem Luczynka, mail mrs.luczynka@seznam.cz
  Na Vánocích mám ráda celkově tu atmosféru, už měsíc šílím s balením a kupováním dárků a dekorací a strašně si tohle období užívám :) A samozřejmě čas strávený s rodinou :)

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj Aničko, asi jsem to nějak zvládla(snad). Měla bych Tě sledovat pod jménem Balková Kristýna.

  K Vánocům. Jak se říká, jsou to nejkrásnější svátky v roce. Opakovala bych se, kdybych napsala, že mám nejraději čas, který trávím společně s rodinou(což je pravda).
  Ale co mám vážně ráda? Když dokážu vykouzlit, ve Vánočním období, na obličeji úsměv. Ať rodině, třeba v podobě dárku pod stromečkem. Nebo lidem, které třeba ani neznám. Třeba jen proto, že jim popřeji VESELÉ VÁNOCE! Postarší lidé se většinou úsmějí a splní tedy to, proč to dělám. Je to opravdu krásné, dělat ostatním lidem radost. Stejně tak jako ty.
  Děkuji Ti, že jsem Tě objevila. A děkuji za to, že jsi mě dokázala tak pevně nakopnout. Moc si Tě vážím.

  Myslím na tebe, ať se Ti daří.
  Kristýna B.

  PS: Třebaže nevyhraju, nevadí. Jsem ráda, že jsem Tě poznala.
  : Můj email: tyna.balkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 12. Sledujem pod menom Martina Remišová,email je mr.remisova@gmail.com
  Na Vianociach zbožňujem pocit ľadovej vločky snehu pri dopade na nos,ktorá sa vzápetí roztopí pri krokoch praskania snehu pod zateplenou obuvou a myšlienkách o teple domova. Lebo nie len,že ma zahrieva teplo srdca z lásky rodiny ale aj pocit domova kde je nie len počas Vianoc súdržná atmosféra. Vianoce neberiem ako sviatok pretože počas celého roka by sme mali mať čas sa spoločne v harmonii najesť v kruhu rodiny. Nemal by nás k tomu dohnať jeden deň roka. Samozrejme neznášam pocit umývačky riady po celej rodine. Úprimne to asi nemá nik rád ale kedže žalúdok zaplnený losom a šalátom ma uspokojí to vždy rada umyjem. A takýto diár by ma potešilo rozbaliť v kruhu najblizších pri spomienkách a cieloch v úžasnej atmosfére.

  OdpovědětVymazat
 13. Gfc a Fb Nela Richterová
  Na Vánocích mám rada to, že jsou lidé k sobě milejší, hodnejsi 😊
  nelarichterova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 14. Hromady jídla!
  hynek.sturma@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 15. Ahoj,
  máš nádherný blog, úžasný design a skvělé fotky.

  Na Vánocích mám nejraději to, že mohu strávit čas se svou rodinou, s kterou se přes rok moc nevidím, opadnou veškeré povinnosti a mohu být se svými nejbližšími. Pak samozřejmě jídlo, atmosféra, vánoční filmy a dárečky, trhy miluju <3 Každopádně rodina je TOP.

  Kristýna Zejdová
  zejdovakristyna@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Ahoj, na FB jsem tě začla sledovat díky soutěži , pod jménem ANdrea Niedobová, na Vánocích nesnáším prázdné sezení a tlachání, raději vypadnu ven se zvěří a dětmi. Tvůj diář bych ráda vyhrála už jen kvůli tomu, že jsem před třemi měsíci začla cvičit a dělat se sebou trochu víc, než dosud, je mi 42, tak to jde sice pomalu, ale snad... a hodně mi právě pommáhá zapisování, takový malý deníček :) palisandrea@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Ahoj, na Vánocích mám nejraději zdobení stromečku a čas, který můžu strávit se svými blízkými :) Sleduji tě jako Renata Kružíková a můj email je kruzikova.renata@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 18. To je super, na tenhle diář se dívám už hrozně dlouho a pořád přemýšlím, jestli si ho pořídit nebo ne :) bylo by super takový vyhrát :)

  1. Navrmi.
  2. Tohle už mám... :) jsem tam jako Michaela Navrátilová
  3. Nejradši mám tu vánoční atmosféru a to, že se celá rodina sejdeme po hromadě, což se přes rok moc často nestává :) a taky samozřejmně dárky, většinou vím, co dostanu, protože si to sama vyberu, ale vždycky mě čeká něco minimálně od přítele a na to se vždycky hrozně těším, čím mě překvapí :)
  4. michaela.navratilova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Blog sleduji pod jménem Markéta Mrázová (email maky047@seznam.cz), pod stejným jménem sleduji i na fb. Na Vánocích mám ráda atmosféru. Naprosto miluji advent. Všudypřítomnou výzdobu, koledy, dokonce i komerci v obchodech a samozřejmě samotný Štědrý den - báječnou rodinnou atmosféru, dobré jídlo, pohádky a radost z dárků.

  OdpovědětVymazat
 20. Ahoj,
  Předem chci poděkovat za možnost soutěžit a taky říct pár slov o Vánocích.
  Dva roky bydlím v zahraničí, tudíž domů jezdím opravdu jen na ty Vánoce a ačoliv to možná bude znít jako největší klišé vůbec, nejlepší na Vánocích je rodina. Je to domov, místo, kam se vracím nejraději. Strávit Vánoce všichni po hromadě a ve zdraví je dar. Je to něco úžasného a věřte, že nasednout 16.12 do letadla a shledat se s mojí rodinou je nejvíc na světe. Miluju, když taťka zatopí v krbu, já s mamkou se schoulíme pod deku a díváme se na klasické, české, vánoční pohádky. Miluju vůni perníčků, svařeného vína a smíchu všude kolem. Miluju, když udělám radost dárkem, miluju koledy a taky miluju, když jdeme všichni společně na půlnoční mši, poděkovat za vše co máme.

  Ach ano, miluju Vánoce, protože RODINA je to nejlepší na světě. ❤

  Na fb jsem: Adelka Nedvedicka
  Email: Sindy02@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 22. Ahoj :) Děkujeme za krasnou soutěž :)
  GFC: Dominka :*
  FB: Dominka Mucq

  Na Vánocích mám ráda celkově tu atmosféru, pohádky, cukroví, že jsme celá rodina pohromadě, protože brácha už bydlí sam ❤ .
  Jinak co Vánocích nemám ráda je to, že většinou nebývá sníh, ale jenom takové bláto :D Tak doufáme, že na Vánoce bude hezky nasněženo a taky nemám ráda, že se nesmí cely den jíst :D To fakt nesnáším :D To je asi tak vše :) Tak ti přeji hezký den :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo a nejde napsat jen jedna věc :) A můj email je: Domca101@email.cz

   Vymazat
 23. Ahoj,
  GFC: Veronika Suchá
  FB: Veronika Suchá

  Na vánocích mám ráda, když je rodina pohromadě, cukroví a vánoční atmosféru.
  email: sucha.hakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 24. Na Vánocích miluju jejich atmosféru, všechny ty přípravy, tradice, vůně a chutě... :)) Ovšem co už je o něco méně příjemné je fakt, že místo od prvního adventu začínají všechny obchody s výzdobou už v listopadu :D
  FB: Diana Hájková
  GFC: Diana H
  Email: diane.grover01@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 25. Slavný KFC (GFC) ! :D Michaela Aulická
  Nesnáším všude tolik dobrýho jídla, který volá, abych ho snědla! Konec hlášení. :D
  @michelangelka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Tak konečně už jsem také mezi sledujícími :D ..a to pod jménem Petra Bartošová ;) mail je bartosova.petra95@gmail.com
  A na Vánocích mám ráda snad vše .. Od vůně právě upeceneho cukroví, zdobení stromečku, vánoční trhy (trdelnik a svarak), rodinný kruh .. až k přeplněným obchodním domům a tomu stresu z vymýšlení a následného nakupování dárků, který k tomu pochopitelne, alespoň pro mě, patří a bez kterého už si to snad asi ani nedokážu představit :D

  OdpovědětVymazat
 27. Ahoj Aničko,
  tvůj blog je vážně super. Vždy se těším na nějaký nový příspěvek a pak ho přečtu na jeden nádech.
  Na Vánocích nemám rád, že sním tunu cukroví a na váze mám pak o dvě tuny více.
  A sleduji tě pod jménem: Vít Čermák ; mail: v.i.t.cermak@seznam.cz


  OdpovědětVymazat
 28. Na vanocich nejvic miluju, kdyz muzu delat radost ostatnim. At uz darkem, nebo spolecnou chvili.. rodine, kamaradum, ale taky detem z detskych domovu, zviratum z utulku, nebo lidem bez domova. Lasku si zaslouzi kazdej, prece :)
  kuliskovamartina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Ahoj Ani:D:), možna se mi podařilo splnit všechny tve požadavky, možna ne:D na Vánocích mam nejraději moment, kdy už je všechno připravene a už si mužu jen uživat klidu, respektive neklidu. Ty jako spravna vysokoškolačka určitě chapeš, jak to myslim. :D Aby to nevypadalo, že mam rada jen nicnedělani, tak ještě přidam jednu chvili, kterou na vanocich zbožnuju:) mam na mysli okamžik, kdy dame stromeček domu a všude je citit ta vuně:) nasledny boj o stromeček s kocourem je taky moc oblibeny, zatim jsme každy rok vyhrali my, ale mam dojem, že už to nebude trvat dlouho a kocour dosahne sveho cile:D:D

  kittvackova@gmail.com

  OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig