31. 8. 2016

Recenze || Vivo Bars

VEGAN, BIO, SUPER food, GLUTEN free, LIVING, LOVE life, NO SUGAR

Všechno tohle najdete napsané na každém balení. Momentálně se tyčinky nabízejí ve dvou kategoriích. Energy a High protein. Už z názvu vyplývá, že ty high protein se více hodí třeba jako svačinka před/po sportu. V tomhle článku bych vám chtěla představit jednotlivé tyčinky z pohledu toho, jak mi která chutnala. Pokud byste se zajímali o složení, můžete si tyto informace najít ZDE, přímo na stránkách Vivo bars.


ENERGY


Matcha Tea
- Tahle tyčinka obsahuje fíky, které v ní krásně křupou. Matcha tea jsem měla v oblibě už dlouhou dobu předtím, než se o něm začalo tolik mluvit, čili jsem na jeho chuť zvyklá a dokonce ji mám i ráda. Je méně sladká než ostatní tyčinky a má svoji specifickou chuť. Na doplnění energie opravdu funguje :)

Coconut DREAM
- Zprvu mi chutnala jako kokosový olej, tak nějak zvláštně. Ale po pár kouscích mi začala chutnat. Pro milovníky kokosu je to to pravé kokosové

Pineapple BLISS
- Zdála se mi poněkud zvláštní, ale opět jako u té kokosové, po pár kouscích jsem jí přišla na chuť. Ananas je krásně cítit, je taková svěží, ovocná. 

Cherry KISS
- Většinou mi nechutnají tyčinky, sladkosti a jiné cukrovinky s ovocnou příchutí. A ještě k tomu mě z nich bolí zuby. Tohle pro mě ale byla milá změna. Je šťavnatá, opět není přeslazená, má příjemnou chuť a když vás honí mlsná, tohle je určitě trefa do čer(ve)ného


HIGH PROTEIN


Green SHOT
 - Zde mě opravdu překvapilo složení -> Bio datle, bio mandle, bio raw protein z hnědé rýže, bio konopné semínko, bio chia semínko, bio rýžový sirup, bio maca, bio raw sušené třešně, bio raw zelený ječmen (0,5%), bio raw spirulina, bio citronový olej, jedlá mořská sůl

Normálně bych si řekla "Dobře, je to přeplněné superpotravinami, tak tomu odpustím, když to nebude chuťově žádná sláva.." Ale ona je! Opět se musím opakovat, není vůbec přeslazená a poměr surovin je opravdu na jedničku. Ještě je v ní plno proteinu, čili super svačinka před cvičením a na dlouho vás zasytí. Já jsem z této GREEN shotky úplně nadšená.

Salty ONE
- Od téhle tyčinky jsem opravdu nevěděla, co čekat. Ve složení jsou sušená rajčata, datle, kešu oříšky, různá semínka a tak dále. Při prvním ochutnání jsem z toho měla hodně zvláštní pocit a chuť překvapila. Nevěděla jsem, jestli mi chutná nebo ne. Rozhodně není špatná, ale ze všech mě oslovila nejméně. Nebo jsem jen nebyla připravená na to, že je jiná.

Chocolate HEAVEN
- Jelikož mi většina proteinových tyčinek nechutná, měla jsem z téhle řady trochu strach. Jsou ale veganské, takže tam jsou proteiny přírodní. Tuhle jsem chutnala z řady Protein jako první. A musím říct, že je opravdu taková, jak název vypovídá. HEAVEN ♥ je krásně kakaová, jsou v ní kousky oříšků. Když máte chuť na čokoládu a nestačí vám kostička vysokoprocentní čokolády, řekla bych, že tohle je super alternativa a svačinka :)


Napište mi, jaké příchutě jste zkoušeli vy nebo jaká vám nejvíc chutná, budu se těšit! 
-A
SHARE:

1 komentář

  1. Zkusila jsem jenom tu čokoládovou... a že bych z ní byla zas až tak nějak odvařená, to se říct nedá :D Cocoa Beans od Bombusu prostě drží zlato zuby nehty... a MaxSport Paleo Bars (bez výjimky). Sice tyhle věci docela lezou do peněz, ale někdy se člověk odměnit musí :D

    OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig