In fitness ladylab review

LADYLAB.cz / About


Přeju vám všem úspěšný start do nového měsíce! :) Pro někoho poslední měsíc prázdnin, pro někoho další z pracovních letních měsíců. Pro mě tak nějak napůl.. Ráda bych vám dnes představila firmu Ladylab.


Já osobně jsem nikdy moc přes suplementy nebyla. Myslím si, že jsem to ani nijak nepotřebovala, jelikož jsem neměla nějak extra náročné cvičení. Takže jsem měla doma pár příchutí proteinů a spalovač. Když jsem ale dostala možnost vyzkoušet doplňky od Ladylab, neváhala jsem. Po jejich nabídce jsem pokukovala už delší dobu ale ani se mi nesnilo, že budu mít možnost s nimi spolupracovat. Nyní to budou tři měsíce a já jsem nad míru spokojená.
Hned zprvu mě zaujal vzhled výrobků. Ano, jsem prostě holka co má ráda růžovou :D. Další z věcí, kterou nesmím zapomenout zmínit je, že jsou produkty vyráběny z přírodních výtažků z bylin.
Když mi přišel první balíček, byl nádherně zabalený, v růžovém papíru s fialovými lístky a dokonce tam na mě čekaly i dva dárečky. Musím uznat, že tak hezky zabalený balíček mi ještě od nikoho nepřišel. Kéž by se takhle všichni starali o své zákazníky :).

Jejich stránky jsou přehledné a hezky udělané, takže je radost vybírat. U každého produktu si můžete přečíst recenze ostatních, což vám pomůže při rozhodování. Mimo suplementů nabízejí také svoje oblečení, což je v dnešní době rozhodně plus.Když přejdu k tabletkám, ty jsou většinou ve formě kapslí, takže se dobře polykají. Každý produkt má na sobě napsáno k čemu slouží, co obsahuje a samozřejmě nechybí doporučená denní dávka. 

Kdybych našla nějaké negativum, určitě bych se nebála ho napsat, ale v tuhle chvíli mě opravdu nic nenapadá. Komunikace s nimi je vždy perfektní. Takže pokud máte nějaké dotazy, určitě se nebojte obrátit buď na mě, nebo přímo na ně.

A pokud byste se rozhodli, že od nich něco chcete zkusit, můžete použít můj slevový kód "anicka15", s kterým dostanete slevu 15% na celý nákup. Platí do 31.12.2016.

Ladylab.cz ~ Facebook ~ Instagram

Related Articles

2 komentářů:

  1. ahoj a myslíš, že ti vážně pomáhají ?

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ahoj :) o tom jak a mě působí budu povídat v příštím článku, ale obecně můžu říct, že rozhodně vidím změnu při jejich užívání, takže pomáhají :)

      Vymazat