14. 5. 2016

MrBlanc || Bělící pásky na zuby


Před nedávnem jsem v instagramové soutěži vyhrála bělící pásky na zuby od MrBlanc. Po páskách jsem pokukovala už nějakou dobu, takže jsem byla nadšená, když jsem měla to štěstí a pásky mohla vyzkoušet bez většího rozmýšlení.


Komunikace byla naprosto perfektní a balíček jsem měla do dvou dnů doma. Hned mě zaujalo balení pásků, které připomínalo spíš balíček na žvýkačky. To není nic špatného, protože ty já miluju a navíc je to super praktické.
 
Už dlouho jsem chtěla vyzkoušet nějaký přípravek na bělení zubů, protože se za ty své stydím, ale zároveň je mám hodně citlivé, takže peroxidové jsem nebrala moc v úvahu. A tyto pásky ho neobsahují. Zkoušela jsem i různé zubní pasty, ale to mi přijde spíš jako reklamní trik.

MrBlanc nabízí ve svých produktech 2, 4 nebo 6 týdenní kůru. Já jsem měla tu na 14 dní. Pásky jsou balené po jednom na každý den. Samotné balení pak obsahuje část na horní a dolní zuby. Aplikace vám zabere jen 30 minut denně a je zcela jednoduchá. Jak už jsem zmínila, jsou bez peroxidu, což je rozhodně velký plus. Zuby jsem po tom neměla citlivé ani mě nebolely.

Když jsem četla na internetu recenze, hodně lidí si stěžovalo na gel, který na sobě pásky mají, když je aplikujete na zuby. U mě to bylo naopak. Gel má příjemnou mint "příchuť" a na zubech mi vůbec nevadil. Po sundání ho samozřejmě trochu na zubech zůstane, ale pak ho jednoduše odstraníte zubním kartáčkem, na čemž nevidím žádný problém. 

Já mám své zoubky celkem zažloutlé, ale rozdíl byl vidět po každém použití. Já bych potřebovala nejlépe kůru na 6 týdnů :D, ale kdo má své zuby bělejší, udělá mu to krásný efekt. Tady je můj výsledek, fotky jsou bez úpravy.
Za mě tedy pásky můžu doporučit a rozhodně bych je zkusila znovu! :)

více informací najdete na samotných stránkách Mr Blanc CZ nebo SK


Mějte krásný víkend,

Anna ♥
SHARE:

2 komentáře

  1. Ahoj Aničko :) nemohla bys mi prosím napsat tvůj email? Chtěla bych s něčím poradit :) Děkuju, Evča:)

    OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig