24. 4. 2016

Dermacol / Natural krémy

Krásný víkendový den! Dnes jsem se rozhodla pro článek z trochu jiného soudku, z BEAUTY. Jelikož jsem psala, že bych tu chtěla mít od všeho trochu, tak musím doplnit i tuto kategorii. Když si chci koupit nějaký přípravek, většinou si předtím najdu recenze a podívám se, jak výrobek vyhovuje ostatním. Mám pak větší jistotu, že to bude stát za to a jen nevyhodím peníze. Takové články jsou pro mě dost přínosné, proto bych jich chtěla sepsat pár i já. 


Představuji vám mandlové krémy od Dermacolu pod názvem NATURAL. V sadě je denní krém na obličej, noční krém a krém na ruce. Jsou určené pro suchou, velmi suchou a citlivou pleť. Všechny přípravky obsahují přírodní mandlový olej.

Tyto krémy jsem pořídila při povánočních slevách v dárkové kazetě za skvělou cenu. Jelikož mám přes zimu pleť opravdu vysušenou, rozhodla jsem se, že jim dám šanci. Od značky Dermacol používám dost pleťových výrobků, takže jsem věřila, že ani tyhle nezklamou.


Denní krém
Jak už jsem psala výše, obsahuje přírodní mandlový olej a k tomu navíc koenzym Q10. 

Co krém slibuje: 
silné regenerační účinky
redukuje vrásky a napomáhá obnově buněk
zvláčňuje a zklidňuje podrážděnou pleť
zmírňuje pocity pnutí
zabraňuje ztrátám vody z pokožky
chrání před negativními vlivy prostředí

Tenhle výrobek jsem otestovala jako první a musím říct, že jsem moc nadšená nebyla. Krém je velice hutný, což jsem očekávala. Taky má moc hezkou vůni. Balení je praktické, lehké. Ale po nanesení trvalo opravdu dlouho, než se krém vstřebal. Jelikož si po ránu potřebuju dát krém, který splyne s pletí a můžu na obličej nanést make-up, tak tohle pro mě nebylo to pravé. Hydratační účinek je skvělý, ale celý obličej se leskne a krém zůstává na povrchu. Takže ho využiju maximálně na ty dny, kdy jsem doma a nečeká mě žádná make-upová rutina.

Noční krém 
Zde je navíc panthenol pro zklidnění pleti. 

Co krém slibuje:
regenerace pleti
posílení během spánku
hloubkové vyživení
chrání před vysoušením a ztrátou rovnováhy
zabraňuje předčasnému stárnutí pleti
zvyšuje pružnost

Krém je opět hodně hutný a hezky voní, ale tento jsem si zamilovala hned po prvním použití! Pleť mám hodně suchou (hlavně přes zimu) a po odlíčení taky napnutou. Tento krém vyřešil všechny mé problémy se suchými místy nebo loupající se kůží. Přijde mi, jak kdybych si večer namazala zázračnou masku a ráno se probudila s novou pletí. Druhý den je obličej jemný a hladký. Krém používám denně po vyčištění pleti. Vstřebává se opět dlouho, ale to u toho nočního vůbec nevadí. 

Objem / hmotnost: 50 ml


Jako poslední zde mám mandlový krém na ruce pro všechny typy pokožky. K mandlovému oleji se zde přidává glycerin. Zvláčňuje namáhanou pokožku rukou a zabraňuje jejímu dalšímu vysušování. Jelikož je pro mě krém na ruce v kabelce MUSTHAVE, určitě můžu doporučit i tento. Je jemnější konzistence než ty pleťové a opět moc hezky voní. Ruce krásně zjemní a rychle se vstřebá. Taky pokožku zklidní, což se v mrazivém počasí hodí. Tenhle krém tedy rozhodně ANO.


Celkově bych řekla, že v porovnání cena/kvalita se tato řada Dermacolu velmi povedla. Slibuje hydrataci, zklidnění a výživu pleti a přesně to dostanete. Jediným zklamáním byl denní krém, ale věřím, že přes zimu se dá využít i ten. Pro mě je jednoznačný favorit noční krém, který rozhodně koupím znovu. 

Cenově se krémy na obličej pohybují kolem 100 korun a krém na ruce kolem 50 kč. Seženete ho například v D&M drogerii. 

Doufám, že se vám článek líbil a budu se těšit u dalšího!
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template Created by pipdig